Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου 2010

ΑΕ ΔΙΒΡΗΣ-ΚΕΝΤ.ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ 3-0

Ένα κακό παιχνίδι παρά το σκορ του αγώνα έγινε την Κυριακή το μεσημέρι στο γήπεδο των Γαλανέικων.Το παιχνίδι για την ομάδα μας είχε δύο όψεις, το πολύ κακό πρώτο ημίχρονο ,που αν και προηγηθήκαμε γρήγορα μόλις στο 11΄με ένα πολύ ωραίο γκολ του Μπακάλη,παρόλα αυτά η ομάδα δεν είχε μεχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου ούτε φάσεις άλλες για γκόλ,αλλά και μια ανούσια υπεροχή.Στο δεύτερο μέρος προσπαθησε κάτι να κάνει και πάλι έχοντας την υπεροχή έως και το 53΄όπου σε μία ανύποπτη φάση ο Καταραχιάς έκανε το 2-0.Από το σημείο αυτό άρχισε λίγο η ομάδα μας να ανεβάζει στροφές και να κάνει ευκαιρίες με αποκορύφωμα το 79΄λεπτό όπου και πάλι ο Καταραχιάς έκανε το τελικό 3-0.Από τον αγώνα κρατάμε μόνο την νίκη και σαν θετικό λογίζεται ότι η ομάδα και στην χειρότερή της ημέρα κερδίζει με ευρύ σκόρ.Για την ομάδα μας αγωνιστή κανε οι